Umre Turları 2026-2027 | 35+ Firma Karşılaştırması
4 Yıldızlı 8 Günlük Umre Turu 4 Gece Mekke 3 Gece Medine | Elçi Tur
Tur Açıklaması
Elçi Tur 8 günlük umre turu. Mekke: Sheraton veya Anjum (4 gece). Medine: Emaar Elite Otel (3 gece). THY ile uçuş dahil. 2.550 USD'den başlayan fiyatlarla. 19 Aralık 2026 tarihinde hareket.
Tur Detayları
Mekke-i Mükerreme
Konaklama Bilgileri
Sheraton veya Anjum
Medîne-i Münevvere
Konaklama Bilgileri
Emaar Elite Otel
Görseller
9 fotoğrafÇocuk ve bebek yaş aralıkları için firmaya danışınız.
Benzer Fiyatlı Diğer Turlar
9 Gün3 Ekim 2026 Hareketli 9 Günlük Umre 5 Yıldızlı Oteller | Amade Turizm
Amade Turizm
9 Gün7 Ekim 2026 Hareketli 9 Günlük Umre 5 Yıldızlı Oteller | Amade Turizm
Amade Turizm
9 Gün9 Günlük Umre Turu | 4.350 USD'den Başlayan Fiyatlarla | Amade Turizm
Amade Turizm
8 Gün3 Ekim 2026 | 8 Günlük Umre Turu | Amade Turizm
Amade Turizm
Yakın Tarihli Benzer Turlar
10 GünEkonomik Umre - 10 Günlük Umre - 7 Ekim 2026 - Vecd Tur
Vecd Tur
10 Gün7 Ekim 2026 Hareketli 10 Günlük Umre 4 Yıldızlı Oteller | Vecd Tur
Vecd Tur
14 Gün7 Ekim 2026 Hareketli 14 Günlük Umre 4 Yıldızlı Oteller | Vecd Tur
Vecd Tur
14 Gün7 Ekim 2026 | Ekonomik Umre | 14 Günlük Program | Vecd Tur
Vecd Tur
Sıkça Sorulan Sorular
Elçi Tur 8 günlük umre turu (19 Aralık 2026) ne kadar, fiyatı kaç USD?
Elçi Tur 8 günlük umre turu (19 Aralık 2026) kişi başı 5.100 USD'den başlıyor. Oda tipine göre: 2 kişilik oda kişi başı 5.100 USD. Fiyatlar tur kalkış tarihine ve kalan kontenjana göre değişebilir; kesin tutarı rezervasyon öncesi acenteden teyit ediniz.
Elçi Tur 8 günlük umre turu (19 Aralık 2026) ne zaman ve kaç gün sürüyor?
Hareket tarihi 19 Aralık 2026. Program 8 gün sürüyor. Dönüş 27 Aralık 2026. Konaklama 4 gece Mekke, 3 gece Medine şeklinde planlanmış.
Elçi Tur 8 günlük umre turu (19 Aralık 2026) hangi otellerde konaklama sunuyor?
Mekke konaklaması Sheraton veya Anjum. Medine konaklaması Emaar Elite Otel. Oteller 4 yıldız sınıfında.
Elçi Tur 8 günlük umre turu (19 Aralık 2026) hangi havayolu ile yapılıyor?
Uçuşlar THY ile gerçekleştiriliyor. Güzergah: İstanbul / Cidde → Mekke / Medine → Medine / İstanbul. Uçuş saatleri ve güzergah, havayolunun operasyonel değişikliklerine göre güncellenebilir.
Elçi Tur 8 günlük umre turu (19 Aralık 2026) fiyatına neler dahil?
Acentenin bildirdiği dahil hizmetler: Tur boyunca ekstra gıda, içecek, alışveriş vb. harcamalar, Yurt dışı çıkış harcı (Her misafirimiz yurt dışı çıkış harcını ayrıca yatıracaktır.).
Elçi Tur 8 günlük umre turu (19 Aralık 2026) rezervasyonu Umre Dünyası üzerinden mi yapılıyor?
Hayır. Umre Dünyası bir umre turu karşılaştırma platformudur; rezervasyon, ödeme ve sözleşme doğrudan Elçi Tur ile yapılır. Bu sayfadaki bilgiler acentenin yayınladığı verilerden derlenmiştir ve tur detay sayfasındaki kaynak bağlantısından doğrulanabilir.
Aynı Firmanın Diğer Turları
10 GünLüks Umre - 10 Günlük Umre - 8 Ekim 2026 - Elçi Tur
Elçi Tur
10 Gün8 Ekim 2026 Hareketli 10 Günlük Umre | Elçi Tur
Elçi Tur
10 Gün8 Ekim 2026 Hareketli 10 Günlük Umre 3 Yıldızlı Oteller | Elçi Tur
Elçi Tur
15 Gün8 Ekim 2026 Hareketli 15 Günlük Umre 3 Yıldızlı Oteller | Elçi Tur
Elçi Tur
Ayrıca Sefernur.com ile Hizmet Alabilirsiniz
Tur karşılaştırması yaptıktan sonra, Sefernur.com üzerinden otel rezervasyonu, transfer kiralama, taksi kiralama, rehberli tur kiralama veya hepsini bir arada paket olarak ayarlayabilirsiniz.
Çocuk ve bebek yaş aralıkları için firmaya danışınız.

